Biz Kimiz ! Ne Yapıyoruz ?

Tüketicilerin yaklaşık %90'i yerel bir işletme bulmak için rehber web sitelerini kullanmakta. Şehrin en iyileri arasında olmak istermisiniz? Sizde işinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinize ihtiyaç duyan müşterileri hedeflemek için firmanızı tanıtın.

Proje Tasarımı
Proje Tasarımı
Kullanıcılar arası mesajlaşma ve birden fazla üye ile Kapalı Kullanıcı Grubu oluşturun, varsayılan olarak kullanılacak ağ tarafından Tercih Edilen olacaksınız. Bununla birlikte, farklı bir Kapalı Kullanıcı Grubu belirtmek için arama bazında mümkündür.
Proje Geliştirme
Proje Geliştirme
Potansiyel olarak derecelendirilmiş işletme tarafından sağlanan bilgiler, CI tarafından gözden geçirilir ve uygun mali durumun bulunmasını da içeren bir dizi faktöre dayanarak, atamanın uygulanabilirliğinin değerlendirilmesi yapılır.
Proje Yönetimi
Proje Yönetimi
Bu anlaşılabilir. Çoğu şirket, çalışma tarihlerinin onaylanmasının ötesinde bir şey sunmak istememektedir ve başvuru sahibi tarafından sağlanan kişisel referansları aramak zaman kaybı gibi görünmektedir.

  Müşterimiz Bu Konuda Ne Diyor?

  Asla iyi bir ilan sitesi bulamayacağımı düşündüm. Her neyse ilanol.com tarafından tanıtılan  firmalara ve ilan baktım çok kaliteli tanıtım sundukları izlenimi oluştu. Ücretsiz denedim farkı üye olarak daha iyi analiz ettim. Şimdi 3 ( Üç ) ayda bir ücretli üyelik paketimi alarak firmamın ve satmayı düşündüğüm ilanları ekliyorum. Teşekkürler.. 

  Murat Soylu
  Sakarya

  Ücretsiz denedim farkı üye olarak daha iyi analiz ettim. Şimdi 1 ( Yıllık )  ücretli üyelik paketimi alarak satmayı düşündüğüm ilanları ekliyorum. Firmamı tanıtıyorum. Teşekkürler.. ilan eklemek zor demeyin bilgileri ve resmi gönderin yönetim sizin adınıza ilan ve tanıtım oluşturuyor.

  Erdal DEMİR
  Çorlu

  Son zamanlarda şehir dışından gelen müşterilerimin sayısında artış oldu, araştırdım nedeni 3 ay önce ücretsiz ilan verdiğim ilanol.com tanıtım ilanı çıktı. Farkı görünce üyelik planını değiştirdim. Ücretsiz üye olun ve deneyin. Öneriyorum.. 


  Hotel Okay
  Kapaklı

  İlan Servisler Dizini'ni Kullanma

  Farklı şeyler yapmak için ciddi girişimlerde bulunun. ilanol.com olarak şehrin en iyilerini bulmak için burdayız.

  Projenizi Tasarlayın
  Projenizi Tasarlayın

  Türkiye'nin en güzel şehrinde yaşayan tüm şehir ve ilçelerin gereksinim duydukları ilan ve tanıtıma en kolay yolla ulaştırmayı hedefledik. Ücretsiz ve ücretli paket seçeneği sunduk.

  Projenizi Geliştirin
  Projenizi Geliştirin

  Bunun için ilan,reklam, tanıtım, bir anlamda rehberiniz olamaya çalışıyoruz. Sanat, kültür ve yaşam bilgilerinin derlenip sunulmasında gerekli teknolojik yenilikleri de sitemizde kullandık.

  Projenizi Yönetin
  Projenizi Yönetin

  Sitemiz geniş bir kullanıcı kitlesine erişmektedir. Gerek işletmeler, gerekse şahsi ilanlar ile ilginizi çekmeyi başardık. Ücretsiz veya ücretli paketleri kullanarak projenizi en iyi şekilde tanıtın.

  BİZİ NEREDE BULABİLİRSİNİZ

  Misyonumuz
  Yüksek net bireysel tüccarlar için en iyi hazır çözümleri veya kişiye özel teknolojiyi sağlayın.
  Vizyonumuz
  Değerlerimizi yaşayarak ve soluyarak, çalışanlarımızın her biri vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmeye çalışır.nüştürmeye çalışır.
  Degerlerimiz
  Başarının, geleceğin, hayatın ve değerlerin üzerine kurulan ilan içerikli ilanol.com’un, kullanıcılarımızın hayallerinin gerçekleşmesine imkân sunan bir başarı öyküsü var.

  LOOKING TO SELL YOUR HOME?

  Our parent company, Inflection, builds trust online with advanced solutions that help people and
  businesses interact with confidence on the Internet and in person.

  Leader Ship Team